Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).


Kočíky pre bábiku - odporúčané

Retro kočík pre bábiku

Kočík pre bábiku

Kočík pre bábiky

Retro kočík pre bábiku

Úvod Odporúčame

     Moderný retro kočík pre bábiku, ktorého hmotnosť je cca 5,5 kg, jeho šírka je 48 cm, dĺžka 89 cm a výška 87 cm. Na obrázku je vo farbách čierna, hnedá, béžová, ale vyrába sa v rôznych krásne kombinovaných farbách, napr. fialový, amarantový, antracytovobiely, tyrkysový, červený a pod.. Poľský výrobca ho vyrába z kovu, PVC a textilu - 100 % polyesteru.

     Retro kočík pre bábiku je veľmi moderný a čoraz viac obľúbený. Má nastaviteľnú výšku rukoväte od cca 48 do cca 90 cm, nastaviteľnú striešku, ktorá má priesvitné okienko ako mávali starý kočík pre bábiku.  Dĺžka vaničky pre bábiku je 60 cm, jej šírka 30 cm. Priemer koliesok je 27 cm s gumenou pneumatikou v retro dizajne. Tento retro kočík pre bábiku má odnímateľný kryt vaničky, elastické zavesenie (na pružinách), ktoré umožňujú kolísanie bábiky, poistku proti náhlemu zloženiu, košík na nákupy i kábelku na príslušenstvo bábiky, ktorú je možné využiť i samostatne. Rozmery kočíka po zložení sú: šírka 48 cm, dĺžka 80 cm a výška 30 cm, takže je ľahko skladovateľný, ak sa demontujú i kolieska, dosiahneme ešte väčší skladovací efekt.

     Retro kočík pre bábiku je vhodný na hranie pre deti od troch rokov, neslúži k vozeniu detí!

 

Retro kočík pre bábiku