Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).


Kočíky pre bábiku - odporúčané

Retro kočík pre bábiku

Kočík pre bábiku

Kočík pre bábiky

Kočíky pre bábiky - príslušenstvo

Úvod Príslušenstvo

     Čím všetkým môžu byť  vybavené kvalitné kočíky pre bábiky? Môžu byť vybavené naozaj všetkým od výmyslu sveta, čím sú vybavené i ozajstné kočíky pre deti, ktoré používa mamička a samozrejme musia spĺňať i aktuálne najnovšie trendy.

 

Základné príslušenstvo kočíka pre bábiky

 

     Základné príslušenstvo pre kočiarik pre bábiku je samozrejme bábika, ale tu pravdepodobne už Vaše dievčatko má a treba pri výbere správneho kočíka na túto skutočnosť prihliadnuť. Ak ešte bábiku nemá, nemusíte sa bábikou obmedzovať. Medzi základné príslušenstvo kočíka pre bábiku patrí napr. nákupný košík na príslušenstvo pre bábiky, taška na rukoväť použiteľná i ako kabelka pre dievčatko, rôzne nosidielka (fusaky) pre bábiky, kryty vaničky alebo nožičiek bábiky a pod. Uvedené býva spravidla už súčasťou kočíka pre bábiky, ktoré prikladá priamo výrobca kočíka a farebne i materiálovo ladí pekne s kočíkom.

 

Rozširujúce príslušenstvo kočíkov pre bábiky

 

     Ďalšie príslušenstvo už nebýva súčasťou väčšiny kočíkov pre bábiky, napr. autosedačky, dáždniky, pláštenky a pod. Medzi rozširujúce veci prislúchajúce ku kočíkom pre bábiky samozrejme patria rôzne vankúšiky, plachty, prikrývky, hrkálky, plyšiačiky a všetko to, čo bábiky, resp. dievčatko pre bábiku v kočíku potrebuje.

 

Nevyhnutné príslušenstvo kočiarika pre bábiku

 

     Nevyhnutná súčasť kočíka je návod na obsluhu, niektoré kočíky sú jednoduché, ale základný návod na obsluhu by mali obsahovať, aspoň by v ňom malo byť uvedené ako kočík udržiavať, pre aké staré dieťa je určený, označenie CE a pod.