Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).


Kočíky pre bábiku - odporúčané

Retro kočík pre bábiku

Kočík pre bábiku

Kočík pre bábiky

Drevený kočík pre bábiky

Úvod InformácieDrevený kočík pre bábiky

     Drevený kočík pre bábiky býva asi iba výhradne v prevedení hlboký. Existujú i multifunkčné drevené kočíky pre bábiky, ale nie v zmysle hlboký-športový-kombinovaný, ale majú viac funkcií, napr. slúži i ako kolíska alebo ako postielka pre bábiku.

 

      Výhodou dreveného kočiarika pre bábiku je snáď iba prírodný materiál, ale ak je maľovaný, lakovaný a pod., tak ... . Drevený kočiar pre bábiky môže byť celkom stabilný (hlavne z tvrdých drevín) a teda sa dá použiť ako opora pre dieťa pri chodení.

 

      Drevené kolieska sú nevýhodou, dobré je, ak sú potiahnuté gumou, aby kočík nenarobil veľa škody na podlahe. Do exteriéru je ho možné použiť iba za pekného a suchého počasia. Pravdepodobne sa s dreveným kočíkom bude manipulovať ťažšie, kedže spravidla nemajú otáčavé kolieska.