Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).


Kočíky pre bábiku - odporúčané

Retro kočík pre bábiku

Kočík pre bábiku

Kočík pre bábiky

Fotogaléria

Úvod Fotogaléria

     Na tejto podstránke sú umiestnené fotografie niektorých vybraných kočíkov pre bábiky. Kliknutím na obrázok môžete prehliadať konkrétnu fotogalériu kočiarikov.

Kočík pre bábiky Adbor MINI RING

     Štvorkolesový multifunkčný kočík pre bábiky Mini Ring, ktorý vyzerá ako reálny kočík pre deti. Vyrobený z kovu, PVC, textilu. Kočík umožňuje nastaviť výšku rukoväte, nastaviť striešku, preložiť rukoväť - bábika môže byť v smere alebo proti smeru jazdy, nastaviť operadlo, nastaviť podnožku. Kočiarik má základné príslušenstvo: mini vložka - nosidielko pre bábiky, taška pripnuteľná na rukoväť, nákupný košík odnímateľný - vo farbe kočíka.  Kočík je vhodný na hranie pre deti od troch rokov!

Kočíky pre bábiky MDUDEK

     Výrobca kočíkov pre bábiky MDUDEK vyrába veľmi kvalitné kočíky pre bábiky robustnej oceľovej konštrukcie. V ponuke má malé a stredné hlboké kočíky pre bábiky, stredné a veľké kombinované kočiariky pre bábiky a malé športové kočiare pre bábiku. Všetko vo vysokej kvalite a s kvalitnými doplnkami.

Retro kočíky pre bábiky

     Retro kočíky pre bábiky sú v súčasnosti čoraz viac vyhľadávané zákazníkmi. Tieto obľúbené kočíky pre bábiky v retro štýle bývajú v rôznych vyhotovenia, najčastejšie sú drevené, prútené, ale i tzv. moderné retro kočiariky na oceľovej konštrukcii. Najvýraznejším znakom týchto kočiarov sú retro kolieska. Retro kočík pre bábiky určite poteší každé dievčatko, niekedy i maminku.